Naša prevádzka a sklad

KTO SME ?


My v Joi veríme, že krása má byť dostupná pre každého. Pretože krása dokáže vyčariť úsmev na tvári, dodať sebavedomie aj meniť osudy. Keď sa ľudia cítia krásni, dosahujú svoje ciele omnoho jednoduchšie a tak zase robia krajším svet aj pre iných.

Už 3 roky sme s vami

Cesta našej firmy sa začala už v roku 2019 v Slovenskej republike. Už vtedy bolo naším hlavným cieľom pomáhať ľuďom riešiť ich problémy a prinášať úsmev na ich tvár. Zároveň je to však aj veľký záväzok. Záväzok neustále sa zlepšovať, vyberať pre vás tie najkvalitnejšie produkty, doručiť vám ich čo najrýchlejšie, byť pre vás neustále dostupný a robiť z nákupu príjemný zážitok. Záväzok pokračovať spoločne v ceste a robiť krásu dostupnejšou. Pri každej príležitosti. Kdekoľvek na svete.

KVALITNÝ DODÁVATELIA


Sme partnerom najväčších dodávateľov na Slovensku

Odoberáme sortiment od štyroch hlavných distribútorov na Slovensku a od zahraničných výrobcov a distribútorov zo severských krajín, Ameriky, Česka, Rakúska, Ruska, Švajčiarska a ďalších.

JOI.SK


Moderný e-shop s atraktívnym sortimentom

V e-shope ponukáme široký sortiment populárnych tovarov, ale navyše aj alternatívne produkty z iných krajín a od rôznych  výrobcov, ktoré len prichádzajú na náš trh a môžu byť veľmi zaujímavé pre našich zákazníkov.


Disponujeme skladovacími priestormi v Dolnom Kubíne o rozlohe 500m2

Od roku 2020 máme vo vlastníctve skladovacie priestory pre našu pertnerskú lekáreň Alfa a e-shop, odkiaľ distribuujeme časť našich produktov. Objekt sa nachádza na ul. M.R.Štefánika 2265/10 v Dolnom Kubíne s rozlohou 500m2. Na uskladnenie využívame prízemné sklady aj priestory na prvom podlaží.

Google mapa firmy I – TRADING,s.r.o. a Joi,s.r.o.: prejsť na google mapu